NetApp novinky

NetApp, Inc

Nová verze ONTAP® 9.2

„More cloud, more efficiency, more control, and more software-defined storage (SDS) options“, tak představuje společnost NetApp® novou verzi storage OS ONTAP 9.2. Přináší inovace v podobě přidání zcela nových funkcí a mnohá vylepšení již implementovaných technologií.

Vylepšení QoS – nově přidána také minimum QoS politika. U AFF konfigurací s ONTAP9.2 lze nyní pomocí QoS garantovat také minimální IOPS propustnost a vytvářet tak politiky pro Silver/Gold/Platinum LUNy u SAN workloadů.

Nová Aggregate Inline data deduplication (AFF) - inline deduplikace je rozšířena i na úroveň celého datového agregátu a umožňuje tak další navýšení efektivity (cca 30% v závislosti na použitém workloadu)

Vylepšení u NetApp® MetroCluster™ řešení - k 2-node a 4-node konfiguraci je nyní přidána podpora 8-node Fabric MetroCluster řešení také pro FC SAN přístup. Nyní tak lze na jednom 8-node MetroCluster řešení kombinovat nejen různé typy NetApp diskových polí AFF a FAS, ale také  NAS i SAN protokoly.  

FabricPool Phase 1– automatizované třídění dat pro cloud prostředí. Jedná se o tiering horkých dat mezi flash a cloud storage poolem, kde horká data zůstávají na SSD discích a studená se automaticky přesouvají do cloudu storage prostředí.

Nová verze OnCommand® Unified Manager 7.2  s podporou ONTAP 9.2 a jeho funkcionalit včetně zaintegrovaného OnCommand® Performance Managementu. OnCommand® System Manager 9.2 – nabízí nové web management rozhraní a nové funkce, jako například Cluster guided Setup Cluster expansion – umožňuje vytvářet cluster a přidávat jednotlivé nody přímo z grafického rozhraní atd.

Nově mobilní aplikace - NetApp My AutoSupport App pro Android/iOS.
ONTAP® v 9.2 Více+ (26.6.2017)

 

Nová generace high-end polí NetApp® FAS9000

Nahrazuje stávající modely FAS8060 a FAS8080EX a oproti svým předchůdcům poskytuje o 50% vyšší výkon. FAS9000 Hybrid Flash Storage využívá novou modulární HW architekturu, kde I/O hot-swap sloty jsou oddělené od vlastní dvojice kontrolerů, které disponují výkonem 72 Intel Broadwell procesorových jader a pamětí 1024GB CacheMEM/64GB NVMEM. Kontrolery nemají žádné on-board komunikační porty, konektivita je zajištěna přes 20 hot-swap I/O slotů PCIe x16, gen3. Tím je zvýšena dostupnost v případech servisu či upgrade pole. Platforma také nabízí 32Gb FC SFP+ adaptéry a 40GbE adaptéry. Více+ (25.1.2017)

 

NetApp® oznámil dokončení akvizice společnosti SolidFire

Tato technologie kombinuje výkon a ekonomičnost all-flash úložišť s webscale architekturou. NetApp tak nyní disponuje nejširším portfoliem all-flash řešení na trhu. Koncept NetApp® Data Fabric Architecture, umožňující management napříč různými datovými zdroji (cloud zdroje, flash technologie, rotačních disky), tak byl obohacen o technologii dovolující garantovat kvalitu služby z hlediska výkonu. Proto své uplatnění nachází především u poskytovatelů cloudových služeb. (22.11.2016)

Odezíráme klientům ze rtů

Váš partner pro složitou a heterogenní IT infrastrukturu.

SALTO je soukromá česká společnost, která se dlouhodobě, úspěšně a s respektem konkurence zaměřuje na poskytování komplexních řešení a profesionálních služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Více jak 25 let na trhu

V roce 2015 naše společnost dosáhla významného milníku, oslavila čtvrt století působení na českém trhu. Děkujeme tak všem našim zákazníkům za projevenou přízeň a důvěru.

© 2018   S A L T O spol. s r. o.

+420 545 220 022