Netap novinky

Konference NetApp Insight Berlin 2017

Největší evropská konference společnosti NetApp - NetApp Insight 2017 - je zaměřena na prezentaci kompletního produktového portfolia NetApp, nejnovějších trendů v oblasti řešení ukládání a správy dat, datové bezpečnosti a dostupnosti.

I v letošním roce bude probíhat v Berlíně a to ve dnech 13-16.11.2017.

NetApp Insight 2017

Nový program NextCredit pro budoucí nákupy

Zákazníci, kteří si zakoupí NetApp ALL-Flash řešení modelové řady A, uzavřou smlouvu o technické podpoře, obdrží příspěvek na budoucí nákupu produktů od společnosti NetApp.

NextCredit program tak podpoří zákazníky při modernizaci nebo budovatání Data Fabric, při snaze používat nové technologie nebo cloudové služby co nejrychleji. Zákaznící mohou v rámci NextCredit programu realizivat nákup zboží, služeb a licencí, výměny řadičů atd.

Více+

 

Hyperkonvergované řešení NetApp HCI

Společnost NetApp koncem roku 2017 uvede na trh hyperkonvergované řešení NetApp HCI určené velkým firemním zákazníkům, kterým má přinést výkon, nezávislé škálování a integraci se systémem pro správu dat Data Fabric.

Nová hyperkonvergovaná infrastruktura je součástí širších změn v portfoliu výrobce, které dále zahrnují nový obchodní model čerpání datové kapacity, vylepšené vlastnosti celoflashových řešení a nová řešení pro hybridní cloudy.

Řešení NetApp HCI má zákazníkům nabídnout veškeré výhody flexibility, škálovatelnosti, automatizace a integrace s řešeními všech partnerů výrobce včetně společností Commvault, Intel, MongoDB Enterprise, Veeam nebo VMware.

The Next Generation of Enterprise-Scale Hyper Converged Infrastructure. Více+

(2.8.2017)

Spolupráce společností Canonical a NetApp

Firmy Canonical (tvůrce linuxové distribuce Ubuntu) a NetApp se dohodly na spolupráci v oblasti otevřených cloudových řešení - Open Cloud Solutions.

Společně budou podníkům a organizacím pomáhat vytvářet automatizované, škálovatelné a snadno spravovatelné privátní a hybridní cloudy založené na otevřených technologiích (Ubuntu, Ubuntu OpenStack a Juju) a NetApp řešení pro ukládání a správu dat. NetApp se také zapojí do partnerského programu pro cloud, který Canonical vytvořil s cílem řešit interoperabilitu v rámci technologie OpenStack.                                                                          

Canonical a NetApp budou dále integrovat své služby a technologie nové generace, jako jsou ONTAP a SolidFire, do budoucích verzí Ubuntu OpenStack. Více>

(22.5.2017) 

Nová verze ONTAP® 9.2

„More cloud, more efficiency, more control, and more software-defined storage (SDS) options“, tak představuje společnost NetApp® novou verzi storage OS ONTAP 9.2. Přináší inovace v podobě přidání zcela nových funkcí a mnohá vylepšení již implementovaných technologií.

Vylepšení QoS – nově přidána také minimum QoS politika. U AFF konfigurací s ONTAP9.2 lze nyní pomocí QoS garantovat také minimální IOPS propustnost a vytvářet tak politiky pro Silver/Gold/Platinum LUNy u SAN workloadů.

Nová Aggregate Inline data deduplication (AFF) - inline deduplikace je rozšířena i na úroveň celého datového agregátu a umožňuje tak další navýšení efektivity (cca 30% v závislosti na použitém workloadu)

Vylepšení u NetApp® MetroCluster™ řešení - k 2-node a 4-node konfiguraci je nyní přidána podpora 8-node Fabric MetroCluster řešení také pro FC SAN přístup. Nyní tak lze na jednom 8-node MetroCluster řešení kombinovat nejen různé typy NetApp diskových polí AFF a FAS, ale také  NAS i SAN protokoly.  

FabricPool Phase 1– automatizované třídění dat pro cloud prostředí. Jedná se o tiering horkých dat mezi flash a cloud storage poolem, kde horká data zůstávají na SSD discích a studená se automaticky přesouvají do cloudu storage prostředí.

Nová verze OnCommand® Unified Manager 7.2  s podporou ONTAP 9.2 a jeho funkcionalit včetně zaintegrovaného OnCommand® Performance Managementu. OnCommand® System Manager 9.2 – nabízí nové web management rozhraní a nové funkce, jako například Cluster guided Setup Cluster expansion – umožňuje vytvářet cluster a přidávat jednotlivé nody přímo z grafického rozhraní atd.

Nově mobilní aplikace - NetApp My AutoSupport App pro Android/iOS.
ONTAP® v 9.2 Více+   

(26.6.2017)

Stránky

Novinky z oblasti informačních a komunikačních technologií, nabízeného portfolia produktů a služeb, prezentací a dění v naší společnosti.

Komplexní a profesionální služby v ICT

  • Hardwarový servis
  • Software podpora
  • Konzultační podpora

NetApp Professional Services and Support Services Certified Partner

I pro letošní rok jsme se stali nejúspěšnějším českým partnerem společnosti NetApp.

Odezíráme klientům ze rtů

Váš partner pro složitou a heterogenní IT infrastrukturu.

SALTO je soukromá česká společnost, která se dlouhodobě, úspěšně a s respektem konkurence zaměřuje na poskytování komplexních řešení a profesionálních služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Více jak 25 let na trhu

V roce 2015 naše společnost dosáhla významného milníku, oslavila čtvrt století působení na českém trhu. Děkujeme tak všem našim zákazníkům za projevenou přízeň a důvěru.

© 2017   S A L T O spol. s r. o.

+420 545 220 022