dobrá rada nad zlato ...

Konzultační služby v ICT

Být komplexně v obraze.

Naší výhodou je opakovaná zkušenost v dané oblasti. Nezastupujeme řešení jednoho výrobce, jsme tedy objektivní konzultant.

Pomůžeme i Vám

Projektově orientované

Konzultace k projektovým procesům jako jsou - analýza potřeb, definice priorit a časového plánu řešení a různých aplikovatelných metodik.

Produktově orientované

Nezávazné konzultace na úrovni základní orientace v produktech a jejich funkcionalitě (HW, SW, služby v ICT) včetně technických či technologických konzultací.

Smluvně garantované

Konzultace jsou součástí naší nabídky servisní podpory zakotvené v servisní smlouvě jako jeden z podpůrných prvků komplexního servisního zajištění.

Novinky z oblasti informačních a komunikačních technologií, nabízeného portfolia produktů a služeb, prezentací a dění v naší společnosti.

Komplexní a profesionální služby v ICT

  • Hardwarový servis
  • Software podpora
  • Konzultační podpora

NetApp Professional Services and Support Services Certified Partner

I v roce 2019 jsme splnili všechna kritéria pro partnerský statut NetApp Platinum Partner.

Odezíráme klientům ze rtů

Váš partner pro složitou a heterogenní IT infrastrukturu.

SALTO je soukromá česká společnost, která se dlouhodobě, úspěšně a s respektem konkurence zaměřuje na poskytování komplexních řešení a profesionálních služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Více jak 25 let na trhu

V roce 2015 naše společnost dosáhla významného milníku, oslavila čtvrt století působení na českém trhu. Děkujeme tak všem našim zákazníkům za projevenou přízeň a důvěru.

© 2020   S A L T O spol. s r. o.

+420 545 220 022