odezíráme klientům ze rtů

O nás

Naše hodnoty

Naše motto

Odezíráme klientům ze rtů. Naší ambicí je být Vaším stabilním partnerem v oblasti informačních a telekomunikační technologií. Naše hodnoty jsou zodpovědnost, zdravý rozum, naslouchání reálným potřebám zákazníků.

Profesionalita a odbornost

V našem týmu jsou kvalifikovaní specialisté s vysoce profesionálním přístupem. Poskytujeme zákazníkům služby nejvyšší kvality. Průběžně naši kvalifikaci obnovujeme a udržujeme - učíme se, školíme se, procházíme procesy certifikací...

Obchodní etika

Obchodní etika, korektní jednání a dodržování dohod je pro nás samozřejmostí. Díky těmto atributům budujeme dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky a dodavateli. Pouze ty jsou totiž opravdu hodnotné a pro obě strany prospěšné. Jsme dobrovolně monitorováni a hodnoceni etickým panelem ASCDI.

Důvěra a stabilita kolektivu

Za naší prací stojí lidé. Lidé jsou tím skutečným bohatstvím naší firmy. Velice si ceníme jejich dovedností, znalostí  a zkušeností, které spoluvytváří image naší společnosti.

Transparentnost

Jsme naprosto transparentní společnost s jasně definovanou organizační strukturou a kompetencemi. Se svou pověstí nehazardujeme.

 

 

 

Profil společnosti

Firma S A L T O spol. s r.o. vznikla v roce 1991 jako česká, soukromá a plně nezávislá společnost orientovaná na dodávky zboží a služeb v oblasti ICT.  Z původně malé firmy, která dodávala standardní a běžný sortiment, se společnost postupně profilovala zejména do oblasti ITC služeb pro podnikovou klientelu a etablovala svoje strategické partnery. V průběhu doby to byli výrobci Digital Equipment, Compaq Computer, HP, Cisco, NetApp, Hewlett Packard Enterprise - HPE a další.

V současné době je společnost SALTO významným subjektem na českém trhu, nabízejícím zejména firemním zákazníkům komplexní řešení a profesionální služby v oblasti ICT, a to napříč portfoliem výrobců.

Nová obchodní partnerství a systematické budování odborných schopností nám umožňují udržovat ve svém prodejním a servisním portfoliu produkty firem HPE, IBM, NetApp, VMware, Veeam a Cisco.

Naše klíčové aktivity:

Prodej HW a SW komponent datových center.

Design a realizace komplexních infrastrukturních řešení pro zajištění vysoké dostupnosti v oblasti:

  • diskových polí, ochrany a správy dat , zálohování
  • virtualizací serverů, diskových polí a sítí
  • konvergovaných systémů
  • rozsáhlých LAN a WLAN sítí

 Bezpečnostní projekty v ICT

 Poskytování nezávislých služeb multivendor maintenance

Více naleznete v sekci produkty.

Společnost SALTO je jediným českým členem prestižní mezinárodní organizace ASCDI. Tato organizace (se sídlem v U.S.A.) sdružuje společnosti, které spojují aktivity v oblasti informačních technologií.

Novinky z oblasti informačních a komunikačních technologií, nabízeného portfolia produktů a služeb, prezentací a dění v naší společnosti.

Komplexní a profesionální služby v ICT

  • Hardwarový servis
  • Software podpora
  • Konzultační podpora

NetApp Professional Services and Support Services Certified Partner

I v roce 2019 jsme splnili všechna kritéria pro partnerský statut NetApp Platinum Partner.

Odezíráme klientům ze rtů

Váš partner pro složitou a heterogenní IT infrastrukturu.

SALTO je soukromá česká společnost, která se dlouhodobě, úspěšně a s respektem konkurence zaměřuje na poskytování komplexních řešení a profesionálních služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Více jak 25 let na trhu

V roce 2015 naše společnost dosáhla významného milníku, oslavila čtvrt století působení na českém trhu. Děkujeme tak všem našim zákazníkům za projevenou přízeň a důvěru.

© 2020   S A L T O spol. s r. o.

+420 545 220 022