O NÁS

ODEZÍRÁME KLIENTŮM ZE RTŮ.

Naší ambicí je být Vaším stabilním partnerem v oblasti informačních a telekomunikačních technologií.

Naše hodnoty

Naše motto

Odezíráme klientům ze rtů. Naší ambicí je být Vaším stabilním partnerem v oblasti informačních a telekomunikačních technologií. Mezi naše hodnoty patří zejména zodpovědnost, zdravý rozum a naslouchání reálným potřebám zákazníků.

Profesionalita a odbornost

V našem týmu jsou kvalifikovaní specialisté s vysoce profesionálním přístupem. Poskytujeme zákazníkům služby nejvyšší možné kvality. Průběžně naši kvalifikaci obnovujeme a udržujeme - učíme se, školíme se, procházíme procesy certifikací.

Obchodní etika

Obchodní etika, korektní jednání a dodržování dohod jsou pro nás samozřejmostí. Díky těmto atributům budujeme dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky a dodavateli. Pouze ty jsou totiž opravdu hodnotné a  vzájemně prospěšné.

Důvěra a stabilita kolektivu

Za naší prací stojí lidé. Lidé jsou tím skutečným bohatstvím naší firmy. Velice si ceníme jejich dovedností, znalostí  a zkušeností, které spoluvytváří image naší společnosti. Tvoříme partu lidí, kterou k sobě nepojí pouze pracovní vztahy.

Transparentnost

Jsme naprosto transparentní společnost s jasně definovanou organizační strukturou a kompetencemi. Podnikání bereme jako závazek, a proto se řídíme nejvyššími profesními standardy. Se svou pověstí nehazardujeme.

Odpovědnost

 

 

 

 

 

 

Profil společnosti

Společnost S A L T O spol. s r. o. vznikla v Brně v roce 1991 jako česká, soukromá a plně nezávislá společnost orientovaná na dodávky zboží a služeb v oblasti ICT.

Z původně malé společnosti dodávající standardní a běžný sortiment se postupně profilovala zejména do oblasti ICT služeb pro podnikovou klientelu a vybudovala si rozsáhlou síť strategických obchodních partnerů.

Nová obchodní partnerství a systematické budování odborných schopností nám tak umožňují udržovat ve svém prodejním a servisním portfoliu produkty firem HPE, Cisco, NetApp, IBM, VMware, Veeam...

V současné době je společnost S A L T O významným subjektem na českém trhu, který nabízí zejména firemním zákazníkům komplexní řešení a profesionální služby v oblasti ICT napříč portfoliem výrobců.

Mezi naše klíčové aktivity patří poskytování nezávislých služeb multivendor maintenance, prodej HW a SW komponent datových center, infrastrukturních řešení pro zajištění vysoké dostupnosti zejména v oblastech:

- diskových polí, ochrany a správy dat,
- virtualizací serverů, diskových polí a sítí,
- rozsáhlých LAN a WLAN sítí,
- bezpečnostních technologií

Společnost SALTO je jediným českým členem prestižní mezinárodní organizace ASCDI. Tato organizace se sídlem v USA sdružuje společnosti, které spojují aktivity v oblasti informačních technologií.

Kontaktujte nás

© 2024   S A L T O spol. s r. o.