odezíráme klientům ze rtů

Reference

AERO Vodochody a.s.

Největší letecký výrobce v České republice. Díky svému vojenskému programu je Aero historicky největším výrobcem proudových cvičných letadel na světě a partnerem několika armád, včetně Armády České republiky.

Automotive Lighting s.r.o.

Součást jedné z největších nadnárodních společností vyrábějících automobilovou světelnou techniku. Zabývá se vývojem a výrobou předních světlometů, mlhovek a ukazatelů směru, a to jak pro sériovou výrobu, tak i pro náhradní díly.

BOSCH DIESEL spol. s r.o.

Společnost vyrábí v Jihlavě ve třech výrobních závodech komponenty pro dieselový vstřikovací systém Common Rail. K hlavním výrobkům patří dieselová vysokotlaká vstřikovací čerpadla, vysokotlaké zásobníky (raily) a tlakové regulační ventily.

Continental Barum s.r.o.

Jeden z největších výrobců prémiových pneumatik. Je součástí společnosti Continental AG výrábějící pneumatiky pro osobní vozidla pod značkami Continental, Uniroyal, Semperit a Barum.

Continental Matador SK

Výrobce pneumatik jak pro osobní tak nákladní automobily s téměř 100 letou tradicí. Společnost Matador byla prvním výrobcem pneumatik na území tehdejší ČSR. Člen skupiny Continental AG.

Česká tisková kancelář

Veřejnoprávní instituce ČTK je národní tisková a informační agentura, jejímž posláním je poskytovat objektivní a všestranné informace pro svobodné vytváření názorů.

České Radiokomunikace a. s.

Významný poskytovatel unikátní televizní, rozhlasové a internetové infrastruktury.

Český rozhlas

ČRo  je český veřejnoprávní rozhlasový subjekt zřízený zákonem. Provozuje několik celoplošných stanic, ve všech krajích také regionální vysílání, digitální stanice a internetové streamy.

Gemalto s.r.o.

Světový lídr v oblasti digitální bezpečnosti. Zaměřuje se na vývoj a implementaci svých řešení autentizace, identifikace a ochrany zařízení pro telekomunikace, bankovnictví a další segmenty.

Hamé s.r.o.

Hamé s.r.o. je největším výrobcem chlazených a trvanlivých potravin v Česku a jednou z největších potravinářských firem svého druhu i ve střední Evropě. Hamé svůj výrobní program průběžně rozšiřuje v souladu s požadavky moderního stravování a její portfolio se postupně rozrostlo na 1700 různých druhů produktů: paštiky, masové konzervy, hotová jídla, zeleninové výrobky, ovocné směsi, džemy, kompoty, kojenecká strava, bagety, sendviče, kečupy, tatarky, majonézy, sirupy a další.

Kostelecké uzeniny a.s.

Od roku 1917 je společnost Kostelecké uzeniny a.s. na čelních pozicích českého trhu s masem a uzeninami. Kvalitní produkty z továrny v Kostelci na Českomoravské vysočině jsou neodlučně spojeny se značkou, která pochází z dob vrcholné secese. Současnost Kosteleckých uzenin je o moderních technologiích, bezpečnosti a kontrole suroviny i finálního výrobku a o tradičním přístupu k řeznickému řemeslu. 

Meopta - optika, s.r.o.

Společnost Meopta je nadnárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje, v konstrukční činnosti a ve výrobě optických i mechanických součástí a jejich montáži. Za dlouhou dobu své existence se Meopta stala specialistou na optické produkty nejvyšší kvality pro průmyslové, vojenské a spotřební trhy.

Moravská zemská knihovna v Brně

Se čtyřmi miliony dokumentů je druhou největší knihovnou v České republice. Nabízí 771 studijních míst a více než 91 počítačů s přístupy k internetu a databázím elektronických informačních zdrojů. MZK je knihovnou s univerzálním knihovním fondem doplněným specializovanými fondy, která trvale uchovává konzervační fond a historický fond. Plní funkci krajské knihovny v Jihomoravském kraji.

ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Nabízí inovativní řešení pro energeticky úspornou elektroniku, ucelené portfolio polovodičových součástek a řešení, která mají široké využití v automobilovém průmyslu, komunikačních technologiích, počítačové technice, spotřební elektronice, průmyslové technice, LED osvětlení, lékařské elektronice, vojenství a letectví i v aplikacích pro napájení.

T-Mobile Czech Republic a.s.

Jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů telekomunikačních a internetových služeb pro podnikatele, firmy i běžné uživatele. Disponuje rozsáhlou nabídkou hostovaných služeb ve vlastních datových centrech, včetně propracovaných cloudových služeb a aplikací.

VÍTKOVICE STEEL, a.s.

Jeden z největších hutních podniků v Česku, patří mezi přední evropské výrobce válcovaných výrobků z oceli s rozsáhlým výrobním portfoliem tlustých plechů, profilů, štětovnic a tvarových výpalek.

a další.

Novinky z oblasti informačních a komunikačních technologií, nabízeného portfolia produktů a služeb, prezentací a dění v naší společnosti.

Komplexní a profesionální služby v ICT

  • Hardwarový servis
  • Software podpora
  • Konzultační podpora

NetApp Professional Services and Support Services Certified Partner

I v roce 2019 jsme splnili všechna kritéria pro partnerský statut NetApp Platinum Partner.

Odezíráme klientům ze rtů

Váš partner pro složitou a heterogenní IT infrastrukturu.

SALTO je soukromá česká společnost, která se dlouhodobě, úspěšně a s respektem konkurence zaměřuje na poskytování komplexních řešení a profesionálních služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Více jak 25 let na trhu

V roce 2015 naše společnost dosáhla významného milníku, oslavila čtvrt století působení na českém trhu. Děkujeme tak všem našim zákazníkům za projevenou přízeň a důvěru.

© 2020   S A L T O spol. s r. o.

+420 545 220 022