NetApp Platinum Partner

NetApp partnerství

Stejně jako v předchozích letech, tak i v roce 2019 společnost SALTO spol. s r.o. splnila všechna kritéria pro partnerský statut úrovně NetApp Platinum Partner na další období.

 

NetApp HCI

V roce 2018 jsme nově získali NetApp Implementation Services Certified -  NetApp HCI status.

 

 

NetApp® produkty pro ukládání a správu podnikových dat

Od roku 2012 spolupracujeme se společností NetApp, Inc., která patří k nejvýznamnějším světovým dodavatelům komplexních řešení pro ukládání a správu podnikových dat.

NetApp jako světový lídr v oblasti ALL Flash a hybridních datových polí nám poskytuje rozsáhlé produktové možnosti pro realizaci všech klíčových požadavků našich zákazníků.

Disponujeme kvalifikovaným a certifikovaným obchodním a technickým týmem, který úspěšně realizoval řadu projektů v České republice i zahraničí (v rámci, ale i mimo EU).      

Díky důvěře zákazníků, našim profesionálním službám a úspěšné inovativní NetApp technologii jsme významný NetApp Platinum Partner na trhu. Jsme ryze český subjekt, který v České republice a na Slovensku, dlouhodobě plní obchodní, obratová a technická kritéria pro tento partnerský statut.

Více+   

 

NetApp Professional Services and Support Services certified partner.

                                         

 

Reference a Success Stories na webu NetApp

NetApp® solution delivered by SALTO      Více+

Odezíráme klientům ze rtů

Váš partner pro složitou a heterogenní IT infrastrukturu.

SALTO je soukromá česká společnost, která se dlouhodobě, úspěšně a s respektem konkurence zaměřuje na poskytování komplexních řešení a profesionálních služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Více jak 25 let na trhu

V roce 2015 naše společnost dosáhla významného milníku, oslavila čtvrt století působení na českém trhu. Děkujeme tak všem našim zákazníkům za projevenou přízeň a důvěru.

© 2020   S A L T O spol. s r. o.

+420 545 220 022